Damper İmalatı

Newtech Makine olarak istenilen her türlü araca göre damper imalatı yapmaktayız. Müşteri gereksinimlerine dayalı olarak damperin tasarımını ve özelliklerini belirlemekteyiz.

Konteyner İmalatı

Newtech Makine olarak atık ve sıfır konteyner imalatı yapmaktayız. İmalatı yapılacak olan konteyner, kullanım amacına ve müşteri gereksinimlerine uygun olarak yapılmaktadır.

Kompaktör İmalatı

Kompakt konteyner presleri ile atıkların hacmini azaltmakta, taşıma verimliliğini artırmaktayız. Kompaktör imalatı tasarım sürecinde kompaktörün boyutları ve sıkıştırma gücü özelliklerini belirleriz.

Pres Makine İmalatı

Pres imalatı hizmetimizde ekibimizdeki uzman mühendisler tarafından imalatı yapılan preslerin dayanıklılığı, güvenliği ve performansı hesaplanarak gerekli analizleri yapılmaktadır.

Kancalı Sistem İmalatı

Malzeme taşıma ve kaldırma işlemlerinde kullanılan özel bir sistemdir. Genellikle ağır yükleri güvenli bir şekilde taşımak ve yerleştirmek için kullanılan vinçlerde veya makinalarda bulunur.

Kepçe Ataşmanlar İmalatı

Kepçe ataşmanları, iş makineleri için özel olarak tasarlanmış ekipmanlardır. İş makineleri üzerine takılarak kullanılan kepçe ataşmanları, kazma, yükleme, taşıma ve benzeri işlemlerde kullanılır.